Зеленський запросив Тимошенко стати «гарантом чесних правил» на дебатах

Лідер президентських перегонів Володимир Зеленськиї запросив Юлію Тимошенко на дебати між ним та Петром Олексійовичем Порошенком.

Відеозвернення про це опубліковано на сторінці команди Зеленського у Фейсбуці.

На прийняття рішення кандидат у президенти дав Тимошенко 24 години.

Читайте також: У штабі Зеленського оприлюднили свої вимоги до Порошенка

«Ці дебати – це шанс об’єднати Україну і прославити на весь світ як вільну демократичну країну, - мовить Зеленський.

Для уникнення підкупу, провокацій і адміністративного тиску, ми пропонуємо призначити окремого незалежного арбітра і ведучого для проведення дебатів, йдеться у монолозі лідера перегонів.

«Юлія Тимошенко, ви зайняли третє місце в першому турів і не підтримали жодного з кандидатів. Чи зможете ви стати гарантом чесних правил і рівних можливостей на дебатах», - звернувся Зеленський до Тимошенко.

Вчора, 3 квітня, команда Зеленського «проявила креатив» і висунула чинному Президенту ультиматум – провести дебати на НСК «Олімпійський» в присутності глядачів та журналістів.

Спочатку у команді Президента заявили, що гарант не має наміру вести дебати на стадіоні та згодом сам Петро Порошенко погодився: «Стадіон, так стадіон!».

У МВС вже заявили, що готові забезпечити охорону дебатів на НСК «Олімпійський».

«Суспільне» готове організувати дебати на НСК «Олімпійський», хоч туди ще ніхто не звертався з такою пропозицією. А-от ЦВК не погоджується поки з такою ідеєю – це буде агітація, а не дебати.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Loading...