Новини » Події 4 квітня, 2019, 21:19
Зеленському запропонували зняти кандидатуру на користь Тимошенко
ZIK
ZIK

Тимошенко як «незалежний арбітр» на дебатах – це повний абсурд. Далі Зеленський запропонує, щоб Гриценко підносив воду, а Смешко – тримав парасольки, якщо піде дощ?

Це зауважив народний депутат України Олексій Гончаренко в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат прокоментував відмову Володимира Зеленського здати аналізи на НСК «Олімпійський». Лідер президентських перегонів наполіг на обстеженні в спеціалізованій лабораторії поза стадіоном.

«Щодо результатів аналізів мені все одно, головне – щоб Зеленський з’явився на дебати і взяв участь у дискусії, адже цього хоче більша частина українців і вимагає Закон України.

Безумовно, треба йти і розмовляти, адже сьогодні доля країни вирішується на спортивному стадіоні, а якщо Зеленський стане президентом, може вирішуватися на Червоній площі», – застеріг Олексій Гончаренко.

Політик зізнався, що достеменно не знає, чи відбудуться дебати. Але той політик, який відмовиться від дискусії, на думку депутата, зазнає неминучої поразки.

«Якщо Зеленський зараз намагається відійти від дебатів, то це означає, що він або боягуз – а що тоді йому робити на посаді головнокомандувача, або ж щось приховує від людей – у такому випадку для чого нам потрібен такий президент?

Тому якщо він «зіскочить» із дебатів, то це буде принизливо, передусім, для тих людей, які за нього голосували, і загалом для всіх громадян України», – вважає Гончаренко.

Депутат не зрозумів нову заяву Володимира Зеленського, адресовану Юлії Тимошенко, з пропозицією стати «незалежним арбітром» у дебатах між кандидатами.

«Якщо у Зеленського велика повага до Тимошенко, то він може зняти свою кандидатуру, і тоді згідно із законом у другому турі зустрінуться Порошенко й Тимошенко. Але я не розумію, що це за роль – арбітр дебатів? Можливо, Зеленський щось наплутав із тим, що вони мають робити на стадіоні? Дебатувати чи грати у футбол?

Ведучим дебатів має бути журналіст Суспільного телебачення, так як це зазначено в Законі України. Це повний абсурд – далі Зеленський запропонує, щоб Гриценко підносив воду, а Смешко – тримав парасольки, якщо піде дощ», – іронізує Олексій Гончаренко.

Нагадаємо, лідер президентських перегонів Володимир Зеленський запросив Юлію Тимошенко на дебати між ним і Петром Олексійовичем Порошенком.

Читайте також: Черненко назвав прізвища політиків, які фінансують кампанію Зеленського

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 14:12 :30