Новини » Львів 4 квітня, 2019, 12:40
Умисне вбивство на вокзалі у Львові не розкрили через відсутність камер спостереження, – прокурор

На головному та приміському залізничних вокзалах у Львові немає камер спостереження і це ускладнює правоохоронцям розкриття вчинених там злочинів.

Про це сьогодні на сесії Львівської міськради повідомив керівник місцевої прокуратури №2 на території Шевченківського та Залізничного районів Сергій Янчишин.

У 2018 році, за його словами, на території вокзалу було вчинено 518 крадіжок, 22 грабежі, 58 шахрайств, одне умисне вбивство, і нанесене одне тілесне ушкодження, яке спричинило смерть.

«Умисне вбивство ми не розкрили, бо на приміському вокзалі немає жодної камери спостереження. Так само на площі Двірцевій. Біля головного вокзалу є тільки камери якоїсь кав’ярні чи генделика. Ми скеровували листи Укрзалізниці, але там не проста процедура виділення державних коштів на закупівлю камер», – розповів Сергій Янчишин.

Прокурор звернувся до львівських депутатів допомогти обладнати площу Двірцеву камерами спостереження.

«В Європі не крадуть на вулицях і в магазинах, бо все охоплено камерами спостереження. Коли люди розуміють, що будуть точно притягнені до кримінальної відповідальності, злочини не вчиняють», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-24 06:25 :20