live

У штабі Президента пропонують кілька раундів дебатів з поблоковим обговоренням проблем України

ZIK

У штабі Петра Порошенка вважають, що одних дебатів між кандидатами у президенти буде недостатньо. Відтак, пропонують кілька раундів з обговоренням ключових проблем України по блоках. Зокрема, виділяють зовнішню політику, оборону держави та захист прав і свобод громадян.

Про це під час брифінгу штабу Петра Порошенка, який транслював телеканал ZIK, розповів спікер штабу Олег Медведєв.

Він зазначив, що, згідно з законом, повинні відбутися щонайменше одні дебати 19 квітня між кандидатами у президенти, які вийшли до другого туру.

«Цього хочуть усі – і наші виборці, і виборці Зеленського, до яких Петро Порошенко ставиться з належною повагою, і, очевидно, ті, хто ще не визначився. Ваш інтерес до теми дебатів є наочним прикладом такого запиту», – зазначив спікер штабу Петра Порошенка.

Крім того, він наголосив, що політичні дебати – це не «95 квартал», не «Розсміши коміка», і не КВК, а серйозна розмова між кандидатами у президенти.

«Виборча кампанія – це такий час, який не є елементом шоу-бізнесу, це період, що визначає майбутнє країни на роки, а, можливо, і на десятиліття вперед. Тому ми дуже серйозно ставимося до цього проекту і вважаємо, що дебати мають бути не одні, а потрібно провести кілька раундів і обговорити ті теми, що належать до повноважень президента», – заявив Олег Медведєв.

З його слів, перший блок питань має стосуватись теми оборони та безпеки держави. Відповідно, другий – зовнішньої політики та дипломатії.

«Зовнішня політика зараз не менш важлива, ніж оборона, оскільки Верховний головнокомандувач має забезпечити захист країни, у той же час забезпечуючи сприятливі міжнародні умови. У силу зрозумілих причин, Україна не може самотужки протистояти російській агресії», – пояснив радник Президента.

Третім блоком питань, розповідає спікер штабу Петра Порошенка, мають бути забезпечення конституційних прав і свобод громадян України гарантом Конституції.

«Тобто, ми бачимо це не як шоу, а як змістовну розмову щодо питань, за які відповідає президент України», – резюмував Олег Медведєв.

Як повідомлялось раніше, Володимир Зеленський записав ролик, у якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак висловив низку вимог. Найперша – це має відбуватись на стадіоні НСК «Олімпійський».

У свою чергу, Петро Порошенко підкреслив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський».

Крім того, Петро Порошенко запросив Володимира Зеленського пройти медичну експертизу у медпункті «Олімпійського» у п'ятницю, 5 квітня, о 9 годині ранку.

Loading...