У Мережі оприлюднили п’ять найкрасивіших каверів унікальної творчості Квітки Цісик

Квітка Цісик. Фото: uamodna.com

Сьогодні, 4 квітня, американській співачці українського походження Квітці Цісик виповнилося б 66 років – вона померла понад 20 років тому через рак молочної залози.

Новое Время зібрало п’ять красивих каверів на її творчість.

Донька емігрантів із Західної України Квітка (Кейсі) Цісик з раннього дитинства займалася музикою. Її голосом захоплювався весь американський шоу-бізнес – Квітка працювала на беквокалі у таких музикантів, як Майкл Джексон, Уїтні Х’юстон, Карлі Саймон, Майкл Франкс та ін. Її голос звучав в рекламі Ford, Burger King, McDonald’s, Toyota, Coca Cola, Pepsi і ін. Пісня You Light Up My Life (Ти осяюєш моє життя), яку Цісик виконала в однойменній романтичній драмі (1977), отримала Оскар, Золотий глобус і номінацію на Греммі.

Все своє життя Квітка Цісик займалася популяризацією української пісні і записала два альбоми Songs of Ukraine (Пісні України) і Two Colors (Два кольори). До них увійшли як українські народні пісні, так і пісні, які вважаються класикою української естради. Її варіанти цих пісень також стали класичними, і зараз кавери на пісні в її виконанні звучать в українських талант-шоу Голос країни та Х-фактор і на великій сцені. Пропонуємо послухати п’ять найцікавіших каверів на Квітку Цісик.

Ой верше, мій вершеДжамала

 

Де ти тепер – Ніна Матвієнко

 

Інгрет Костенко – Коханий

 

Я піду в далекі гори – Оксана Муха

 

Марія Гойя – Ой не світи, місяченьку

 

Нагадаємо, батьки Квітки Цісик могли емігрувати у США, щоб уникнути репресій.

Loading...