live
Новини » Світ

У Канаді мама врятувала 7-річного сина, якого тягнула за руку пума

Пума. Фото: pixabay.com

У Канаді мати врятувала свого 7-річного малого, якого намагалася поцупити пума з заднього двору будинку.

Про це повідомляє Фокус з посиланням на Daily News.

Інцидент стався на острові Ванкувер, який є частиною провінції Британська Колумбія.

«Я подивилася на нього і подумала:» Боже мій, моя дитина може померти прямо на моїх очах. Все, про що ти думаєш, що ти можеш зробити в цій ситуації», – розповіла мати Челсі Локхарт.

Також вона розповіла, що моторошний випадок стався, коли маленький Захарі грав на задньому дворі будинку. Мати почула гуркіт і вийшла подивитися, що сталося.

«У цей момент син зрозумів, що йому загрожує небезпека і почав бігти в бік будинку, але спіткнувся і впав», – каже мати.

Читайте також: Глобальне потепління може вбити «морських друзів людей» в Австралії

Пума ж схопила дитину і спробувала його поцупити.

«Він був на землі, і пума була над ним, а рука сина була в пащі у пуми. Тоді я просто стрибнула на неї і спробувала розкрити пащу», – додала Локхарт.

Жінці якимось чином все ж вдалося звільнити сина, який отримав кілька травм, в тому числі і рану на голові, але всі вони виявилися не критичними. Дитина йде на поправку.

Кілька пум, яких вдалося знайти в цьому районі, довелося приспати. Співробітник з охорони навколишнього середовища Бен Йорк заявив, що тварини з якихось причин залишилися без матері і були дуже голодні. Також він підкреслив, що напади пум стаються досить рідко. За останні 100 років в Північній Америці відбулося близько 22 смертельних випадків.

Нагадаємо, любитель бігу в Колорадо задушив пуму голими руками.Loading...
Loading...
Loading...