Новини » Світ 4 квітня, 2019, 13:15
США надто пізно почали реагувати на загрози, що несе будівництво «Північного потоку-2», – експерт
ZIK
ZIK

Сьогодні вже можна знімати рожеві окуляри і відверто говорити, що будівництво «Північного потоку-2» буде завершено. Проект реалізують найперше через те, що його противниками було втрачений дорогоцінний час. Зокрема, США зреагували із запізненням.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

Він висловив переконання, що позиція Данії щодо проведення екологічної експертизи проекту «Північний потік-2» була озвучена «за допомогою США». Відтак, зазначає: це зроблено для пригальмування процесу будівництва.

«Давайте знімемо рожеві окуляри і чітко скажемо, що «Північний потік-2» буде побудований. Чи його буде зведено в обхід Данії, чи знайдуть якісь інші можливості, втім, не зважаючи на зусилля Сполучених Штатів та деяких європейських партнерів України, цей проект буде реалізований», – запевнив експерт.

З його слів, проект «Північний потік-2» буде реалізований найперше через те, що його противники втратили час.

«Протягом 2015-2016 років Росією закуплено на території Німеччини та Австрії 3 підземні газо- і нафтосховища. Відповідно, зрозуміло, що газопровід «Північний потік-2» готувався не вчора і не позавчора», – розповідає Дмитро Снєгирьов.

Водночас, зазначає фахівець, реакція Сполучених Штатів Америки на будівництво газопроводу є не на часі. Мовляв, вони зреагували із запізненням.

«Я згоден, що тут ідеться про економічні інтереси Німеччини. Відповідно, саме вона буде лобіювати і просувати цей проект. Найімовірніше, тут ідеться не про політичну складову, а суто економічну. На жаль, суто економічні німецькі інтереси будуть привілеювати у цьому питанні», – резюмував громадський діяч.

Нагадаємо, віце-президент США Майк Пенс розкритикував Німеччину за її позицію щодо будівництва газопроводу «Північний потік-2», заявив, що газопровід може зробити економіку країни заручницею РФ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 10:29 :52