Новини » Економіка 4 квітня, 2019, 3:40
Німецька Lufthansa може почати польоти в Запоріжжя

В аеропорту Запоріжжя виконали 90% загальнобудівельних робіт зі зведення нового терміналу. Можливістю польотів зацікавилася німецька авіакомпанія Lufthansa.

Про повідомляє прес-служба Запорізької міської ради.

«Lufthansa уважно ставиться до вибору аеропортів-партнерів і міст, де планує працювати. Тим важливішим є той факт, що німецька авіакомпанія зацікавилася можливостями Запоріжжя і запорізького аеропорту», – зазначають в мерії.

Мер Запоріжжя Володимир Буряк заявив, що ще кілька років тому аеропорт Запоріжжя знаходився на межі закриття. Однак реалізація міської програми розвитку аеропорту дозволила змінити ситуацію на краще.

У минулому році кількість пасажирів перевищила 400 тисяч. Прибуток підприємства досяг 50 млн гривень в 2018 році, що дозволяє реалізовувати масштабні проекти, серед яких і будівництво сучасного пасажирського терміналу.

«Будівництво ведеться за рахунок бюджету міста, а також кредитних коштів, які залучає аеропорт. Завдяки наявності прибутку у підприємства є такі можливості. Вже виконано понад 90% загальнобудівельних робіт. Виконуються внутрішні та оздоблювальні роботи», – сказав міський голова.

Термінал планується добудувати і ввести в експлуатацію в 2019 році. Виконується будівництво огорожі навколо аеропорту, проводиться необхідний ремонт злітно-посадкової смуги.

Реалізується програма установки сучасного радіотехнічного і світлосигнального обладнання. Збудовано нову дорогу від траси Харків–Сімферополь в аеропорт. Також опрацьовуються плани будівництва нової сучасної злітно-посадкової смуги.

«Обсяги робіт з будівництва нового терміналу стали для нас важливим аргументом, щоб зацікавитися вивченням аеропорту Запоріжжя, оцінити потенційні можливості для нашої подальшої роботи», – зазначив генеральний менеджер з продажів авіакомпанії Lufthansa в Україні Рене Койнзак.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 11:21 :32