live
Новини » Політика

Не допустити прориву «русского мира»: УНА-УНСО підтримало Петра Порошенка

Чинний Президент України Петро Порошенко. Фото: Лазаренко Микола/УНІАН

Україна знову підійшла до Рубікону – перед важким вибором і загрозою втрати державності. 100 років тому через амбіції лідерів УНР і демагогію більшовиків українська революція була втоплена в крові. А потім був голодомор, репресії, нищення всього українського.

Про це йдеться у допису на офіційному сайті організації.

Тому сьогодні керівництво УНА-УНСО прийняло рішення підтримати в другому турі президентських виборів Петра Порошенка.

Бо загроза обрання Володимира Зеленського – це не тільки загроза повернення всевладдя олігархів. Це прорив «русского міра» у саме серце Української Держави – це реальна загроза реваншу Москви.

Так, ми маємо претензії і до Петра Порошенка. Можливо ми будемо ще не раз запалювати шини і будемо вимагати від нього дій проти корупціонерів, зрадників та інших ворогів українського народу. Але при всіх його недоліках – він Президент, за якого держава вистояла під російською навалою і зроблено чи не найбільше для розвитку української мови та культури, становленню Православної Церкви України.

Тому що, нам потрібен Президент, який продовжить курс України в ЄС і НАТО.

Тому що, йде війна з Росією, а шлях України – геть від Москви!

Звертаємося також до членів ВО «Свобода», «Правого Сектора», «Конгресу Українських Націоналістів», «Національного Корпусу», «ОУН (б)», «ОУН (м)», «С14», ГО «Карпатська Січ» та інших патріотичних організацій з вимогою також зробити правильний вибір.

Звертаємося до наших воїнів на фронті та всіх громадян України для кого армія, мова і віра не порожні слова – Не будьте легковірними!

Не будьте байдужими до долі держави!

Слава Україні!

Читайте також: Перемога Порошенка або Зеленського: політолог змоделював два сценарії

Депортація українців до Сибіру. Фото з відкритих джерел
Депортація українців до Сибіру. Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, відразу після оголошення екзитполів Петро Порошенко запросив Зеленського на передвиборчі дебати.

Того ж вечора Зеленський під тиском журналістів погодився на дебати.

Далі у Зе-команді заявили, що він готовий до дебатів, але якщо дозволить концертний графік.

Згодом на сайті Президента Україн з’явилася петиція про обов’язковість політичних дебатів напередодні другого туру виборів, а «Суспільне» запросило на дебати кандидатів у Президенти, що пройдуть в другий тур. Відреагували і соцмереж, де поширився флешмоб на підтримку дебатів між Порошенком та Зеленським.

І от вчора, 3 квітня, команда Зе «проявила креатив» і висунула чинному Президенту ультиматум – «Даю вам 24 години, думайте»: Зеленський погодився на дебати з Порошенком провести дебати на НСК «Олімпійський» в присутності глядачів та журналістів.

Спочатку у команді Президента заявили, що гарант не має наміру вести дебати на стадіоні та згодом сам Петро Порошенко погодився: «Стадіон, так стадіон!».

У МВС вже заявили, що готові забезпечити охорону дебатів на НСК «Олімпійський».

Читайте більше новин на тему: вибори ПрезидентаLoading...
Loading...
Loading...