Новини » Спорт

Названо склад збірної України з футзалу на два матчі з хорватами

Національна збірна України з футзалу зіграє два товариські матчі з хорватами / ffu.ua

Визначився склад збірної України з футзалу на товариські матчі з національною командою Хорватії в рамках підготовки до основного раунду відбору на чемпіонат світу 2020 року.

Головний тренер «синьо-жовтих» Олександр Косенко назвав імена футзалістів, які візьмуть участь у товариських матчах з хорватами, що відбудуться 9 та 10 квітня поточного року, повідомляє ldufk.edu.ua.

Тренерський штаб української збірної викликав до табору команди 14 гравців. Серед них і один виконавець з львівського клубу «Енергія», студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Віталій Радевич.

Склад національної збірної України з футзалу

воротарі – Євген Іваняк («ХІТ» Київ), Дмитро Литвиненко («ЕРА-ПАК», Чехія);

польові гравці – Микола Білоцерківець, Петро Шотурма, Ігор Корсун (усі – «Продексім» Херсон), Микола Микитюк, Артем Фаренюк (обидва – «Ураган» Івано-Франківськ), Олександр Педяш, Сергій Журба (обидва – «ХІТ» Київ), Віталій Радевич («Енергія» Львів), Ігор Салтанов (МФК «Кардинал-Рівне»), Дмитро Сорокін («Економац», Сербія), Тарас Королишин («Сталіца», Білорусь), Володимир Разуванов (без клубу).

Обидва матчі з Хорватією відбудуться в палаці спорту «Юність» у Запоріжжі 9 та 10 квітня. Початок обох поєдинків – о 19:00.

Нагадаємо, що збірна України потрапила до основного раунду відбору на чемпіонат світу 2020 року. Поєдинки цієї стадії відбудуться з 22 по 27 жовтня цього року. Суперниками «синьо-жовтих» будуть національні команди Словенії, Македонії та Косово. За регламентом до еліт-раунду проб’ються перші та другі збірні квартетів.

 

Loading...