Новини » Світ 4 квітня, 2019, 23:51
Міністерство юстиції США розповіло про страхітливий світ в’язниць Алабами
Страхітливий світ в’язниць
Страхітливий світ в’язниць

У США Міністерство юстиції розповіло щодо ситуації у в’язницях чоловіків в Алабамі, заявивши, що система не в змозі захистити ув’язнених від насильства та сексуального насильства, а також детально описало кошмарні випадки.

Про це повідомляє ABCnews.

«Наше дослідження виявило достатню підставу вважати, що Алабама не в змозі забезпечити адекватні конституційні умови, і що в результаті ув’язнені зазнають серйознтих пошкоджень, у тому числі смертельних. Міністерство юстиції сподівається працювати з Алабамою для вирішення занепокоєння Департаменту», заявив у листі Ерік Дрейбанд з відділу громадянських прав .

У розслідуванні, датованому 2 квітня, сказано, що «порушення є серйозними, системними і загострюються серйозними недоліками у кадровому забезпеченні та нагляді; переповненості; неефективні класифікаційні та житлові протоколи; неадекватні звітування щодо інцидентів» серед інших факторів.

«Наше розслідування показало, що надмірна кількість насильства, сексуального насильства і смертей ув’язнених відбувається в тюрмах штату Алабама на регулярній основі», – йдеться у звіті.

У одному інциденті, у вересні 2017 року, у звіті описується, що ув’язнений був забитий до смерті, в той час як ув’язнені стояли на сторожі, спостерігаючи за «виправними службовцями, що напрочуд рідко з’являлись».

«Один з очевидців сказав нам, що він все ще чує крики ув’язненого під час сну», – йдеться у доповіді, посилаючись на дисциплінарну палату в одній із в’язниць.

Протягом цього тижня розслідування описує серію насильницьких нападів і сексуального насильства, у тому числі ув’язненого, якого «так жорстоко побили чотири інші ув’язнені, що його змушені були доставити до лікарні поза межами в’язниці.

Державний адвокат Річард Мур висловився у заяві, що необхідно внести швидкі зміни «щоб позбавити штат (Алабама – ред.) подальших ускладнень».

Розслідування Міністерства юстиції, розпочате у жовтні 2016 року, передбачало проведення перевірок чотирьох чоловічих в’язниць і включало сотні інтерв’ю з в’язнями, працівниками та виправними працівниками.

«Протягом наступних місяців моя адміністрація буде тісно співпрацювати з Міністерством юстиції, щоб забезпечити вирішення наших взаємних проблем і що ми залишаємося непохитними у нашій прихильності до громадської безпеки, переконавшись, що ця проблема в Алабамі має рішення», заявив губернатор Кей Айві у заяві, виданій спільно з Державним департаментом покарання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 18:02 :49