Новини » Світ 4 квітня, 2019, 5:55
Екс-кандидат на посаду керівника Європейської прокуратури звільнена з-під юридичного нагляду

Вища Касаційна палата Румунії скасувала запобіжний захід (юридичний нагляд) стосовно колишнього головного прокурора Управління по боротьбі з корупцією, кандидата на посаду керівника Європейської прокуратури Лаури Кодруци Ковесі.

Про це поінформував керівник прес-служби Націонал-ліберальної партії Іонел Данке, повідомляє Укрінформ.

«Ми взяли до уваги рішення вищої інстанції про скасування запобіжного заходу у вигляді юридичного нагляду щодо Лаури Кодруци Ковесі. Практично, судді підтвердили необґрунтованість прийнятого раніше стосовно Ковесі запобіжного заходу», – зазначив Данке.

За його словами, відтепер Лаура Ковесі зможе вільно залишати територію Румунії.

Раніше Спеціальне управління з допиту прокурорів винесло вердикт про обрання щодо Ковесі запобіжного заходу у вигляді юридичного нагляду. Згідно з матеріалами справи, Ковесі звинувачується за двома стаття Кримінального кодексу – одержання хабара і створення організованого злочинного угруповання.

Лаура Ковесі очолювала Генеральну прокуратуру Румунії, після чого була призначена головним прокурором Управління по боротьбі з корупцією. В середині 2018 року за ініціативою міністра юстиції Тудорела Тоадера вона була звільнена з цієї посади і працевлаштувалася в одному з підрозділів Генеральної прокуратури. Є кандидатом на пост головного європейського прокурора.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 14:12 :12