Новини » Політика 4 квітня, 2019, 15:31
Дебати на стадіоні: Для силових провокацій буде достатньо і 50 осіб, – Балабан
ZIK
ZIK

Дебати між кандидатами в президенти, які можуть відбутися на НСК «Олімпійський», є потенційно небезпечними. Адже, серед 70 тисяч мирних глядачів може бути від 10 до 50 підготовлених осіб, що розпочнуть заворушення.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK висловив кандидат політичних наук Ростислав Балабан.

«Наразі ми не знаємо, які сценарії розписуються в двох штабах кандидатів в президенти. Але хочу наголосити: для того, щоб здійснити провокацію навіть серед 70 тисяч мирних глядачів достатньо лише від 10 до 50 підготовлених осіб. Саме вони зможуть розіграти певний сценарій і, навіть, ніхто не зрозуміє, хто його розпочав», – сказав Балабан.

За його словами, такий сценарій дасть можливість закинути чинному Президенту, «до чого ж він довів столицю України».

«Безлад в центрі Києва є елементом небезпеки та побоювання для всіх. Адже, коли концентрується у одному місці 70 тисяч людей, не зрозуміло, вони прийшли слухати дебати двох кандидатів, чи стадіон. Тому не варто виключати і летальні випадки», – зауважив Балабан.

Він наголосив, що в Україні варто остерігатися небезпек, особливо у людних місцях. Адже, ворог не дрімає.

«У спокійній державі, наприклад Швейцарії, мабуть, ми б і не думали про небезпеку. Але в Україні, справді, треба на це зважати, бо я не думаю, що поліція її зможе забезпечити. Якщо ж все-таки вирішать їх проводити на стадіоні, то раціонально і заради України треба буде об’єднати зусилля штабу Порошенка, штабу Зеленського і Національної поліції», – вважає Балабан.

Нагадаємо, чинний глава держави та кандидат у президенти України Петро Порошенко заявив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський».

Натомість, у Центральній виборчій комісії заявили, що запропоновані кандидатами на пост Президента дебати на НСК «Олімпійський» можуть бути формою передвиборчої агітації, а не визначеними Законом «Про вибори Президента України» теледебатами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 00:32 :33