Армія підтримала чинного Президента, – заступник міністра

ZIK

В армії Петро Порошенко переміг. Військовослужбовці продемонстрували великий відсоток підтримки чинному президенту.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак.

«В армії Петро Порошенко переміг. Військовослужбовці продемонстрували великий відсоток підтримки чинному президенту. Та були люди, які щиро голосували за Гриценка, Смешка, Зеленського», – каже Юрій Гримчак.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України звертає увагу на американську модель виборів.

«Американці розробили математичну модель виборів. Вони визнали, що наші вибори, мабуть, вперше за всю історію моделі, потрапили під сто відсотків демократичності», – зазначає Юрій Гримчак.

Армія голосує так, як це роблять люди, говорить заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України.

«Армія підтримала чинного президента. Я не хочу, щоб в мою країну прийшов хаос. Бо у той момент, коли Янукович втік, поліція і армія були ніякими. Цим скористалася РФ. Я не хочу, щоб моя країна була знову слабкою, адже на чолі держави може стати людина, яка погано розуміє хоча б різницю між ООС і ССО», – коментує Юрій Гримчак.

Нагадаємо, представники української інтелігенції звернулися до громадян із закликом не віддавати свої голоси за Володимира Зеленського у другому турі президентських виборів.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Loading...