live

Яку роль на виборах відіграли обіцянки для пенсіонерів, – висловився екс-кандидат

ZIK

Під час президентських виборів обіцянки пенсіонерам не грали вирішальної ролі, виборці керувалися іншими чинниками.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політик Ігор Шевченко.

На запитання ведучого про те, наскільки обіцянки для пенсіонерів вплинули на результати голосування, пан Шевченко сказав, що на виборах на це більше вплинули інші чинники. На його думку, люди втомилися від обіцянок, вони дивляться на інші чинники, в тому числі і пенсіонери.

«Як бачимо, пан Каплін обіцяв у чотири рази знизити ціну на газ і великі пенсії, але набрав дуже мало голосів. Я навіть не очікував, що народний депутат набере так мало голосів», – зазначив політик.

Однак гість програми додав, що також сам обіцяв підвищення пенсій, бо вважає, що сьогоднішні пенсії є жалюгідними і принижують пенсіонерів. Крім цього в його програмі були інші типові обіцянки кандидатів у президенти.

«Я обіцяв продавати нашим громадянам газ і вугілля за собівартістю, бо всі громадяни України є власниками надр. Я переконаний, що це можливо здійснити. І коли я стану президентом, я це все зроблю, це ж не останні президентські вибори», – пообіцяв Шевченко.

До слова, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори.

Таким чином, станом на 16:00 3 квітня Центральна виборча комісія прийняла протоколи про підсумки голосування окружних виборчих комісій 97 територіальних виборчих округів.Loading...
Loading...
Loading...