Новини » Світ 3 квітня, 2019, 3:00
Всесвітньовідомий актор погодився на зйомки у російському фільмі в Криму

Відомий актор Дольф Лундгрен («Роккі-4», «Універсальний солдат») зіграє начальника керченського гестапо Гюнтера Гельдмана в російській кінотрилогії про Велику Вітчизняну війну «Засуджені до подвигу», зйомки якої відбудуться в Москві, а також в окупованому Криму.

Про це повідомляє Комсомольська правда.

Лундгрен зіграє в першій частині трилогії з назвою «Аджимушкай». Сюжет картини засновано на боротьбі з фашистськими загарбниками 20-ти тисяч кримчан, які понад півроку ховалися від гітлерівців у каменярнях.

На совісті героя Лундгрена життя 245 дітей, учнів шкіл у Криму, яких за його наказом отруїли синильною кислотою, а також розстріл 7 тисяч осіб у Багеровському рові. Злочини Гельдмана розглядалися на Нюрнберзькому процесі.

Зйомки з Лундгреном в Криму заплановані на весну 2020 року. Наразі невідомо, чи збирається актор отримувати дозвіл від українських державних органів на відвідування і зйомки в окупованому Криму.

За інформацією Комсомольської правди, Дольф Лундгрен мріє зустрітися з президентом РФ Володимиром Путіним і пройтись по центру Москви під час маршу «Безсмертного полку» з фотографією свого діда, який воював за англійців у Другу світову війну.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 02:18 :38