Новини » Суспільство 3 квітня, 2019, 15:36
Уряд спрямує 1 млрд грн на комп’ютеризацію українських шкіл, – МОН
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 3 квітня, 700 мільйонів гривень спрямують на забезпечення доступу до інтернету, а ще 300 мільйонів гривень – на закупівлю комп’ютерів для українських шкіл.

Про це повідомило Міністерство освіти і науки України.

«Сьогодні, у 21-му столітті, у нас є школи, які взагалі не мають доступу до інтернету. Наприклад, на Закарпатті 12,1% таких шкіл, а в Житомирській області – 19,3%. У нас у половині українських шкіл швидкість Інтернет-підключення становить менше 10 Мбіт/с. Це означає, що там неможливо використовувати Інтернет для роботи з будь-яким освітнім контентом», – розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Вона бачить завданням міністерства освіти провести Інтернет у ті заклади, де доступу взагалі немає, а також забезпечити швидкість підключення для інших закладів не менше 30 Мбіт/с, а для опорних закладів та великих шкіл – до 100 Мбіт/с.

«Наше завдання – забезпечити для шкіл співвідношення бодай одного комп’ютер на 10 учнів. Хочу повідомити, що в Україні наразі є 413 шкіл, де взагалі відсутні комп’ютери, що використовуються в освітньому процесі. А ще велика кількість шкіл, де це співвідношення значно більше, ніж 10 до 1», – заявила Гриневич.

Вона зазначила, що кошти спрямовуватимуть саме туди, де немає цих комп’ютерів і де немає відповідного співвідношення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 23:16 :37