Новини » Світ 3 квітня, 2019, 13:47
У Росії не раді намірам НАТО направити кораблі до Чорного моря
Кремль. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Кремль. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У Кремлі негативно ставляться до заяви представника США при НАТО Кей Бейлі-Хатчінсон про підготовку пакету заходів із стримування Росії в Чорноморському басейні.

Зокрема, їм не подобається план НАТО направити кораблі, які забезпечать прохід українських кораблів через Керченську протоку, передає Інтерфакс.

«Ставимось негативно», – заявив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Він додав, що не розуміє про що йдеться, тому ставиться негативно до таких заяв.

«Ситуація з Керченською протокою і судноплавством там добре відома – відповідно до міжнародного права і міжнародних законів. Позиція РФ вельми послідовна і вона теж добре відома», – заявив Пєсков.

Нагадаємо, Організація Північноатлантичного договору (НАТО) планує вжити заходів щодо забезпечення безпечного проходу суден України через Керченську протоку, а також розширити масштаби повітряної розвідки в регіоні Чорного моря.

«Мова йде про пакет (заходів), який зміцнює розвідку, повітряну розвідку, а також передбачає відправку більшого числа кораблів країн НАТО в Чорне море, щоб гарантувати безпечний прохід українських суден через Керченську протоку, Азовське море», – сказала Хатчінсон. З її точки зору, вироблені НАТО кроки «надзвичайно важливі» для країн, які є сусідами Росії по чорноморському регіону.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 11:20 :27