Росіяни досі вважають – якби Путін балотувався в Україні, він виграв би, – Гримчак

ZIK

Росіяни досі вважають, якщо б Путін балотувався в Україні, то виграв би вибори, бо живуть уявленнями, які їм нав’язують.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО Юрій Гримчак

За словами пана Гримчака, росіяни живуть уявленнями про Україну, які їм постійно нав’язується. І загалом в російській політиці ніхто не може висловити політичної точки зору щодо українських виборів без згоди керівництва.

«Вони щиро вважають, Україна захоплена київською хунтою і що тут мовні патрулі з автоматами бігають по вулицях. Вийшов Путін і сказав, що не буде мати жодних справ з Порошенком, що нехай буде будь-хто, крім нього. Ви справді вважаєте, що Жириновський може просто вийти і сам щось озвучувати», – зазначив заступник міністра.

Окрім цього, політик вважає, що пропозиції референдуму, які фігурують в обіцянках Володимира Зеленського неможливо реалізувати, тому що в Україні не прописано закону про референдум. А його пропозиції щодо вибору шляху до ЄС чи до НАТО на референдумі виглядають безглуздо, бо ці напрямки вже прописані в Конституції України.

«П’ять років тому можна було зробити все, що пропонує пан Зеленський, наприклад, провести референдум. Сьогодні рішенням Верховної Ради в Конституції записано, що курс нашої держави на ЄС і НАТО. Тобто теоретично можна провести референдум, але згідно з роз’ясненням Конституційного суду, треба, щоб рішення зі зміни Конституції, навіть за результатами референдуму, приймалися Верховною Радою», – пояснив Гримчак.

Також гість програми зауважив, що вимоги Зеленського до Президента виглядають дивно. На його думку, такою заявою команда Зеленського фактично визнає, що виграє Порошенко.

«Наприклад, якщо я виграю вибори, то який мені сенс висувати якісь вимоги моєму конкуренту?», – прокоментував гість програми.

До слова, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори.

Таким чином, станом на 16:00 3 квітня Центральна виборча комісія прийняла протоколи про підсумки голосування окружних виборчих комісій 97 територіальних виборчих округів.

Loading...