Aнонси

усі анонси

Остап Бендер - кандидат у Президенти. «Кричали мальчики «Ура!» и в воздух гаджети бросали»

Слухаю Дмитра Разумкова, який грає в телеефірах роль «говорящей головы» кандидата у президенти Зеленського, поки той виконує графік концертів. Якийсь віртуальний штаб висуває вимоги невіртуальному Порошенку. Сам же Володя по темі виборів ні гу-гу. У нього концерти. У нього цирк.

Хоча, не ображаймо циркачів – артистів, яких ми любимо й поважаємо (і, зокрема, за те, що не плутають акробатику й жонглювання з управлінням держави). Те, що робить Зеленський – не циркацтво.

І чому б нам не назвати все своїми іменами. От як називається людина, як видає себе за щось таке і когось такого, чим і ким вона не є? Як називається людина, яка без досвіду державного управління, повний нуль у політиці, йде у президенти – і не племені Мумба-Юмбо, алфавіт якого складається з трьох букв (нехай борці за політкоректність вибачать мені), а 45-мільйонної країни у центрі Європи? АФЕРИСТ? ПРОЙДИСВІТ? Остап Бендер (не плутати з БАндерою)? Отож-бо й воно. Президент України – Остап Бендер! Клас! Кричали мальчики «Ура!» и в воздух гаджеты бросали. «Мы развели их, как котят» – пам’ятаєте?

Ніякий хитрий олігарх, ніякий Коломойський не спроможний підбити некомпетентну у президентстві людину на таку авантюру як похід у Президенти, якщо ця людина ПОРЯДНА. Не підбили ж Святослава Вакарчука. Хоч Вакарчук "шарить" в політиці. А не пішов, бо  він (є точне російське слово) – не ничтожество.

«Внимание – вопрос!». То хто більше бяка у цій грі – той, хто тінню маячить за Зеленським і смикає за ниточки? Чи все-таки сам Зеленський?

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.