Новини » Політика 3 квітня, 2019, 0:25
Представник Зеленського не зміг пояснити, як «Зе» команда буде закінчувати війну на Донбасі
ZIK
ZIK

Питання сходу і Криму для нас фундаментальне. І основне питання – до Мінського процесу треба залучати ті країни, які гарантували нам незалежність і територіальну цілісність. Та у цьому питанні я повинен здійснити паузу, бо я не задіяний в оборонній експертній раді.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив представник команди Володимира Зеленського Святослав Юраш.

Він зазначив, що для того, аби Володимира Зеленського у другому турі виборів підтримало більше людей, «Зе» команда буде відкривати свій кейс – план для будівництва нової України.

«Ми не будемо «собачитись», а будемо показувати нашу пропозицію, наші ідеї та все те, щоби зробити Україну іншою. Звичайно, що буде конкретика. Вона була із самого початку. Фокус – на ринкову економіку, якої Україна потребує. Ми розуміємо, що треба будувати вільну економіку для країни, яка бажає свободи понад усе.

Є у нашій програмі згадка і про народовладдя. І це не просто так. Українці мають мати більше свободи слова, вони не повинні лиш дивитися на те, як у Києві обирають їхню реальність. Це і багато-багато іншого ми маємо у наших планах для України»,– констатував Святослав Юраш.

Він також заявив, що питання сходу і Криму у кейсі «Зе» команди – фундаментальне.

«Це навіть не питання, це просто факт будь-якої адміністрації України, що питання нашої території не підлягає компромісу»,– наголосив Юраш.

А відповідаючи на питання ведучої, чи «Зе» команда до 21 квітня запропонує українцям чітку стратегію повернення окупованих територій, представник команди Зеленського зазначив, що ще до першого раунду вони говорили про те, що ні в кого немає покрокової зрозумілої стратегії як повернути наші землі.

«Але ми розуміємо, що є певні процеси. Не перфекті і жахливі. Наприклад, Мінський процес, на меті якого є припинення кровопролиття. І основне питання – до Мінського процесу треба залучати ті країни, які гарантували нам незалежність і територіальну цілісність. А це Америка і Велика Британія. Вони як підписанти Будапештського меморандуму зобов’язані нам у цьому допомогти. Тому кейс, що Мінський процес треба розширити за рахунок країн-союзників України, є дуже реальним»,– додав Святослав Юраш.

Відповідаючи на запитання ведучого, як все ж таки зупинити кровопролиття і війну, представник «Зе» команди підкреслив, що у цьому питанні він мусить «здійснити паузу», бо він не задіяний в оборонній експертній раді.

«До лімітованого сектору я можу розказати вам всі питання. Але я можу запевнити, що у найближчі тижні ви дізнаєтесь більше»,– пообіцяв Святослав Юраш.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори.

Станом на 17.40 2 квітня ЦВК опрацювала 99,62% протоколів в електронному вигляді на виборах Президента України. Відповідно до оприлюднених результатів, лідирує Володимир Зеленський, за нього свої голоси віддали 30.22% виборців. За Петра Порошенка проголосували 15.94% виборців, за Юлію Тимошенко – 13.39%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 02:44 :55