Новини » Політика 3 квітня, 2019, 12:24
Півштабу «волонтерів»: Консультант Зеленського озвучив суму, в яку обійшлась кампанія кандидата
ZIK
ZIK

Загалом передвиборча кампанія Володимира Зеленського обійшлась у 86-87 мільйонів гривень. Здебільшого, це його особисті гроші, а також ресурси, якими допомагали друзі та партнери по «Кварталу».

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK заявив політичний консультант Володимира Зеленського Дмитро Разумков.

Він зазначив, що його шокувало те, у скільки обійшлась виборча кампанія Володимира Зеленського. Мовляв, він ніколи не зустрічав настільки дешевої кампанії.

Ведучий програми Остап Дроздов зауважив, що тут все логічно, оскільки «соцмережна» виборча кампанія апріорі є «дешевою».

«Загальні суми можна абсолютно вільно подивитись у звітах, які подаються Центральній виборчій комісії. Фактично, кампанія обійшлась штабу менше, ніж у 90 мільйонів гривень. Загалом вийшло 86 або 87 мільйонів», – зазначив політичний консультант Володимира Зеленського.

З його слів, всі ці гроші пішли виключно на те, що безпосередньо пов'язано з виборчою кампанією.

«У нас навіть люди у контакт-центрі сидять безкоштовно. Ви коли-небудь таке бачили у виборчій кампанії? Я – ні. Вперше, але бачу. Нам офіси в регіонах надали на безоплатній основі. Реально на безоплатній», – заявив Дмитро Разумков.

Крім того, підкреслив він, навіть частина спостерігачів на виборах працювали безкоштовно. Відтак, пояснює: витрачені на кампанію гроші пішли на рекламу на телебаченні, радіо та борди.

«В основному це гроші Володимира Зеленського, його бізнес-партнерів, які працюють з ним у «Кварталі», це гроші його друзів та ресурси, які перераховували люди. Тобто, це відкрита історія, прозора, зрозуміла – хто хоче, той і допомагає», – запевнив політтехнолог.

Нагадаємо, народний депутат Олександр Черненко заявив, що кампанію Володимира Зеленського фінансують олігарх Ігор Коломойський, Андрій Богдан та нардеп Євгеній Гєллєр.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 13:21 :16