Новини » Політика 3 квітня, 2019, 20:05
Наступний парламент: «Самопоміч» – без перспективи, а «Свобода» – цікавий проект, – політолог.
ZIK
ZIK

«Батьківщина» – буде у Верховній Раді й покращить свої позиції. Щодо «Радикальної партії», то сподіватимемося, що Ляшко винесе уроки з нинішньої кампанії. Для «Самопомочі» не бачу перспективи.

Це зауважив політолог Кость Бондаренко в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

Аналізуючи результати першого туру виборів Президента України, політолог зазначив, які політичні сил матимуть більшу чи меншу перспективу в наступному парламенті, чергові вибори до якого мають відбутися восени цього року.

«Батьківщина» – буде у Верховній Раді й покращить свої позиції. Щодо «Радикальної партії», то сподіватимемося, що Ляшко винесе уроки з нинішньої кампанії. Для «Самопомочі» не бачу перспективи. «Свобода» – цікавий проект, але потрібно перегрупуватися, зробити ребрединг і зрозуміти свої головні завдання», – зауважив Кость Бондаренко.

Також експерт пояснив, чому партії та кандидати, які перебувають у жорсткому конфлікті з Петром Порошенком, зокрема Анатолій Гриценко, Юлія Тимошенко та інші, не хочуть підтримати сьогодні Володимира Зеленського.

«Щоб Зеленського підтримали інші політичні сили, йому бракує зрозумілості. Люди хочуть зрозуміти: є Зеленський, але хто є ще? Адже якщо голосувати за Коломойського, то його бояться не менше, ніж Порошенка. Якби Зеленський показав, що він – це не тільки Коломойський, то багато хто його підтримав би», – вважає Бондаренко.

Щодо другого туру виборів, то політолог не наважився дати більш чіткий прогноз, зважаючи навіть на значну підтримку Володимира Зеленського в першому турі: «Важко сказати, адже історія знала приклади, коли значно більші розриви між кандидатами були подолані, наприклад, вибори президента Австрії у 2017 році».

Нагадаємо, в команді Анатолія Гриценка заявили, що на парламентські вибори підуть «об’єднанням демократичних сил». Наразі вже є сформовано платформу із семи партій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 08:59 :30