Новини » Львів

Дрогобицький ліцей – номінант всеукраїнської премії «Інновація в освіті»

Дрогобицький ліцей номіновано на всеукраїнську премію «Інновація в освіті – 2018» в номінації «Найкращий загальноосвітній навчальний заклад, що застосовує інноваційні методи в освіті».

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на заступника директора ліцею Андрія Григоровича.

Педагогічний колектив ліцею працює над темою дослідження «Підвищення якості та результативності освіти за допомогою інноваційних технологій при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання».

З метою формування компетентного випускника та якісної підготовки до ЗНО у ліцеї впроваджено ряд інновацій: модульно-рейтингова система оцінювання, вивчення непрофільних предметів посеместрово та циклічно, уроки проводяться у формі пар, додаткові заняття з профільних предметів з метою підготовки до ЗНО, семестрові контрольні роботи наприкінці кожного семестру, екзамени на І курсі проходять у 2 тури, навчальна практика у формі проектів для учнів І курсу, уроки фізкультури проводяться у формі занять секцій за інтересами учнів після 15 години, участь кожного учня у науковому товаристві ліцею, захист кожним учнем творчої роботи щороку, літня виховна практики у виїзних таборах у горах, парламентська форма учнівського самоврядування, система національно-патріотичного виховання.

Нагадаємо, Дрогобицький ліцей міської ради при Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка – заклад загальної середньої освіти ІІІ ступеня, функціонує в комплексі з Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка з 1989 року. Ліцей – єдиний загальноосвітній навчальний заклад регіону, який здійснює профільне навчання у старшій школі.

Проголосувати за номінантів можна до 15 квітня 2019 р. на сайті Премії http://premiya.org/

 

Loading...