Долар по 50 після виборів, – депутат оцінив реальність загрози

ZIK

Не потрібно лякати суспільство тим, що їхнє голосування вплине на економічну ситуацію в країні.

Це зауважив мер міста Славутич у 1990-2015 роках, депутат Київської обласної ради Володимир Удовиченко в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат Київської обласної ради прокоментував думку про ймовірність зростання долара до 50 гривень після виборів, залежно від результатів голосування. Він припускає, що такими заявами політики намагаються впливати на вибір громадян.

«Не потрібно лякати суспільство тим, що їхнє голосування вплине на економічну ситуацію в країні. Адже економічний клімат більшою мірою залежить від держави, від організації суспільних відносин. Держава повинна впроваджувати нові елементи та брати на себе відповідальність за зміну системи», – вважає Володимир Удовиченко.

Він упевнений, що українці не повинні миритися з таким рівнем корупції, який зараз є в Україні.

«Потрібно визнати, що в державі діє олігархічний, надмірно паразитичний капіталізм. Ми повинні намалювати дорожню карту і змінити цю ситуацію.

А вибори дають можливість це зробити як невеликий елемент демократії, який все ж працює. І саме такі результати першого туру – це реакція на те, в якій державі ми живемо», – констатував Володимир Удовиченко.

Нагадаємо, голова Ради Національного банку Богдан Данилишин зазначив, що не очікує тривожних подій на валютному ринку. У найближчі кілька місяців, за його пронозами, не варто очікувати серйозних змін із курсом валют.

Loading...