А чи готові ви до долара по 100? – Гримчак про МВФ і вибір українців

ZIK

Заради майбутнього варто поставити собі запитання: «Чи хотіли б ви, аби очільником вашого рідного міста був Володимир Зеленський?».

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак.

«Цьогоріч ми маємо виплатити зовнішніх запозичень на суму 12, 7 млрд доларів. Від початку року два вже виплатили. Найбільший пік припаде на 2020 рік. Чи буде МВФ співпрацювати з країною, де президент... знаєте, у мене інколи враження, що Зеленський навіть погано розуміє, що таке МВФ», – каже Юрій Гримчак.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України зазначає: МВФ – це агентство, в якому дуже добре вміють рахувати.

«Фонд зацікавлений у тому, аби прорахувати, як і куди будуть повертатися кошти», – коментує Юрій Гримчак.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України прогнозує, як вигладатиме держава під керівництвом Володимира Зеленського.

«Ви готові, щоб така людина, як Зеленський, стала керівником вашого міста? Країна може втратити керування, а долар підскочити до ста гривень. Я займаюся інвестиціями. Витратив два роки, домовився, а тепер, на сьогоднішній день, ухвалені рішення призупиняються. Мені здається, що заради майбутнього варто поставити собі запитання: «Чи хотіли б ви, аби очільником рідного міста був Зеленський?» – говорить Юрій Гримчак.

Нагадаємо, Юрій Гримчак вважає, що з 2015 року був масовий вкид російської пропаганди з метою довести, що Петро Порошенко – олігарх, винен у війні і на ній наживається.

 

Loading...