Новини » Політика 2 квітня, 2019, 12:08
Президентство Володимира Зеленського може закінчитись для нього судом Лінча, – Антипович
ZIK
ZIK

Якщо Володимир Зеленський стане президентом, його відповідальність буде вищою, ніж будь-якого іншого політика. Це обернеться не просто зниженням його рейтингу, а черговим розчаруванням.

Таку думку в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» на телеканалі ZIK висловив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Він висловив переконання, що виборець Володимира Зеленського сам для себе наділяє кандидата тими характеристиками, які б хотів у ньому побачити.

«Він не системний, відтак, раціо там не працює. Раціональний вибір там є частковий, та він раціональний не з точки зору, що «він мені подобається» чи «він вирішить наші проблеми». Він раціональний з точки зору, що коли ти хочеш змін, то таки прийди і зроби цю зміну», – розповідає соціолог.

Відтак, пояснює він, певна раціональна складова у цих змінах є, але решта – несистемна, емоційна, психологічна складова сприйняття Зеленського.

«Виборець за багато років і багато виборів побачив невиконані обіцянки. У той же час агітація Володимира Зеленського – «ні обіцянок, ні пробачень». Виборець бачив невиконані обіцянки завжди, але коли ти стаєш на одні й ті ж граблі, то у певній мірі доходиш до критичної межі», – певен Олексій Антипович.

Він наголосив, що Україна пройшла Революцію гідності, війну та смерті, внаслідок чого суспільство змінилося та побачило, що можна щось вирішувати і вимагати від політиків.

«Інколи їх можна кидати у сміттєві баки, як це відбувалося. Інколи можна їм бити морди, – так говорить народ. Думаєте, що ніхто не підтримує Надію Савченко з її бажанням з гранатомета знести купол Верховної Ради? Є такі», – заявив керівник соціологічної групи «Рейтинг».

Крім того, він погодився з думкою, що відповідальність Володимира Зеленського буде вищою, ніж будь-якого іншого політика, оскільки до нього є вищі вимоги.

«Абсолютно. Володимир Зеленський повинен розуміти, що ці позитивні рейтинги через 6 місяців перетворяться у суцільну ненависть, якщо нічого не зміниться. Україна, на жаль чи на радість, традиційно дуже консервативна, «зашорена», в дечому патерналістська. Усі ці речі Володимиру Зеленському, як успішному менеджеру, можливо, не дуже до вподоби», – каже експерт.

Втім, запевняє він, це ж саме суспільство почне звинувачувати у своїх власних гріхах саме Володимира Зеленського (якщо той стане президентом – ZIK).

«Ця відповідальність, яка на нього лягає, обернеться йому не просто зниженням рейтингу, а черговим розчаруванням. Якщо більшість виборців прагне спрощеної політики, то, напевно, суд Лінча – це також спрощене судочинство. Чи дійде до цього? Не закликаю, не агітую», – заявив Антипович.

Як відомо, 31 березня в Україні відбулося голосування на чергових виборах Президента. У бюлетені були прізвища 39 кандидатів.

За даними, національного екзит-полу National Exit Poll’2019 на виборах Президента України, який проводив Консорціум за участі Фонду «Демократичні ініціативи», КМІС та Центру Разумкова у другий тур виходять Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 04:09 :37