Новини » Політика 2 квітня, 2019, 16:12
Порошенко вимагає перевірки керівників Укроборонпрому на детекторі брехні
Петро Порошенко
Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко звернувся до Уряду з проханням організувати перевірку керівництва Укроборонпрому на поліграфі.

Про це він сказав під час наради з представниками РНБО, передає прес-служба Президента.

«Ми звертаємося до Уряду з проханням забезпечити організацію досліджень на поліграфі всього керівного складу Державного концерну «Укроборонпром». Окремо підготуйте списки тих, хто має пройти дослідження. Прошу включити туди і керівників державних підприємств оборонно-промислового комплексу – і керівників підприємств, і тих, хто відповідає за фінансову діяльність», – сказав Порошенко.

Він додав: якщо знайдуть там обставини скоєння злочинів, то нехай це передадуть до правоохоронців або СБУ.

Президент також наголосив, що на підставі рекомендацій полковника Кривоноса звернеться до Уряду щодо негайного фінансування міжнародного аудиту концерну «Укроборонпром». Він зауважив, що рішення має бути прийнято вже в квітні.

Окрім того він додав, що перевірки «Укроборонпрому» має провести Державна аудиторська служба. Це буде окремою перевіркою. Також Порошенко наголосив, що долучить до процесу активістів.

Президент підкреслив важливість прискорення розгляду у Верховній Раді законопроекту щодо змін до законодавства про державне оборонне замовлення.

«Ми маємо розкрити цю інформацію», – зазначив Петро Порошенко. Він додав, що провів консультації з нашими міжнародними партнерами, і вони повністю підтримують ці кроки.

Зрештою, Порошенко запропонував долучити до Наглядової ради «Укроборонпрому» представників стратегічних партнерів.

Додамо, Порошенко підписав указ про призначення стипендій дітям загиблих журналістів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 07:11 :11