Новини » Політика 2 квітня, 2019, 19:48
Політтехнолог розповів, що впливає на українців більше – інтернет чи ТБ

Цьогорічні президентські вибори показали, що інтернет в Україні перетворюється на повноцінний інструмент політичного впливу на громадську думку поряд із традиційними медіа. Хоча для 80% населення головним джерелом інформації все ж залишається телевізор.

Про це сказав політтехнолог Андрій Демартино, передає Укрінформ.

«Вибори-2019 показали, що інтернет може вважатися рівноправним інструментом політичного впливу на громадську думку поряд із традиційними медіа. І цей природній процес, який вже давно має глобальний характер, дійшов до України з великим запізненням», – зазначив експерт.

За його словами, з точки зору технічних і соціальних умов Україна давно була готова до «інтернет-революції», оскільки вона завжди починається там, де охоплення інтернетом сягає більше половини населення. «Один комп’ютер на десятьох - це розвага, один на п’ятьох – джерело інформації, комп’ютер у кожного – це вже фактор прийняття рішень», – підкреслив Демартино.

Водночас експерт вважає, що поширений вираз «онлайн переміг телевізор» – це не більше ніж гучний заголовок, який не відповідає характеру передвиборчої кампанії. Адже всі соціологічні дослідження стверджують, що для більшості населення головним джерелом інформації залишається телевізор.

«Україна на цих виборах з точки зору застосованих інтернет-практик з великим рахунком програє навіть Росії, не кажучи вже про США та Європу. У плані реалізації цифрових медіа-кампаній наша країна перебуває ще в «дитячому садочку», але має всі перспективи для стрімкого дорослішання», – наголосив Демартино.

Додамо, СБУ запобігла масштабній кібератаці на популярні українські ЗМІ.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 11:56 :03