Новини » Спорт 2 квітня, 2019, 13:20
Огляд матчів 17-го туру юніорської першості України з футболу
upl.ua
upl.ua

Першим після паузи, викликаної матчами збірних, повернувся до розіграшу медалей юніорський чемпіонат України серед команд U-19.

Команди «у відпустках» не сумували, проводили спаринги, та все ж, вочевидь, скучили за офіційними баталіями, пише офіційний сайт Прем’єр-ліги.

«ЧОРНОМОРЕЦЬ» – «АРСЕНАЛ» – 1:2

Каноніри здобули другу перемогу в новому році й повернули втрачене місце у першій п’ятірці. Схоже, повернулося відчуття голу до їхнього першого снайпера Сухоручка, він забиває у другому турі поспіль. Коли ж втомився (і змазав кілька нагод), лідера підтримав Дмитро Шевченко: його переможний гол – перший для хавбека у цьому чемпіонаті.

«ВОРСКЛА» – «ОЛЕКСАНДРІЯ» – 0:0

Набивши у минулому турі п’ять сухих «Чорноморцю», олександрійці вдруге в трьох останніх матчах грають нульову нічию. І знову на виїзді. У таблиці команди залишилися поруч. До речі, полтавці здобули перший весняний бал.

«ВОЛИНЬ» – «ЛЬВІВ» – 2:0

У західноукраїнському дербі лучанам пощастило забити першими, вже на 8-й хвилині після розіграшу штрафного відзначився Владислав Мороз. За годину гри рахунок вони подвоїли, і довели до перемоги, хоча останні 20 хвилин грали у меншості після вилучення Мартинюка.

«КАРПАТИ» – «ДЕСНА» – 5:2

Галичани самі собі додали трохи проблем, коли на початку другого тайму за рахунку 2:0 їхній воротар Горох збив у своєму штрафному чужого нападника. Чернігівці пенальті забили, та опісля ще тричі пропустили. Останній голі – від 18-річного нігерійця Жозефа, що проводив лиш другий матч за «Карпати» U-19.

«МАРІУПОЛЬ» – «ДИНАМО» – 1:2

Просто чудовим виявилося повернення після тривалого лікування травми форварда киян Євгена Ісаєнка. Його партнери програли в Маріуполі перший тайм, Женя вийшов на заміну, одягнув капітанську пов’язку і забив два голи. Завдяки цій перемозі динамівці наблизилися до першого «Шахтаря» на відстань двох очок, маючи гру в запасі.