Новини » Політика 2 квітня, 2019, 14:22
Люди хочуть голосувати за будь-кого, тільки не за політика, – експерт
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський отримав такі високі рейтинги, бо виборці не хочуть голосувати за політиків. Заявивши про участь на виборах, шоумен забрав частину електорату Юлії Тимошенко та низку голосів тих, хто був проти Петра Порошенка. Комік, як політична технологія, з’явився ще півтори роки тому – у порівнянні зі старими у політиками у нього значноменший «багаж» компромату.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» заявив політтехнолог Олексій Голобуцький.

«Під час першого туру Володимир Зеленський забрав частину електорату Юлії Тимошенко. Всі кандидати, навіть Зеленський, виступають проти чинного президента. Але за риторикою, електоральною історією, вони вдвох конкурували із Тимошенко», – розповів експерт.

Він переконаний: Петро Порошенко та Юлія Тимошенко змагались між собою. Це позитивно вплинуло на рейтинг Зеленського.

«Вони змагалися не з Зеленським, а між собою. І так вийшло, що їхнє протистояння позитивно спрацювало для Зеленського», – зазначає політтехнолог.

Окрім того, Голобуцький вважає, що частина людей обрала Володимира Зеленського, адже йшла голосувати проти Петра Порошенка. Та й, за його словами, люди хочуть голосувати за будь-кого, тільки не за політика.

«Як тільки Зеленський заявив про те, що балотуватиметься, підтримка Тимошенко різко почала падати. Люди не хочуть бути невдахами. Вони бачать соціологію і бажаю голосувати за переможця, який пройде у другий тур», – говорить Олексій Голобуцький.

До того ж, на думку політтехнолога, на користь Зеленського грає й те, що у нього – дуже маленький «багаж» компромату.

«Як на нього знайдуть компромат? Судитимуть за те, що фільми знімав в Росії? Тримає гроші в офшорах? Порівняно із політиками, які двадцять років у сфері, на Зеленського маємо на багато менше компромату», – наголошує експерт.

Нагадаємо, ЦВК опрацювала 98,03% протоколів в електронному вигляді на виборах Президента України. Так, на першому місці – Володимир Зеленський, другому – Петро Порошенко, а на третій сходинці – Юлія Тимошенко.  

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 09:51 :04