Новини » Львів

«Львівтеплоенерго» подає опалення до 1615 споживачів

Як повідомили ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні на ранок опалення отримують 1615 споживачів підприємства. Призупинено подачу тепла до 2 будинків на вул. Миколайчука, 4 і вул. Полуботка, 2. Гарячу воду отримують усі споживачі підприємства – 1108 будинків.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

У зв’язку із поривом у внутрішньобудинковій системі опалення, призупинено подачу опалення до будинків на вул. вул. Миколайчука, 4 і вул. Полуботка, 2.

Роботи з ліквідації пориву виконують ЛКП «Північне-411» і ОСББ «Полуботка, 2». Подачу опалення буде відновлено після завершення ремонтних робіт.

Адміністрація ЛМКП «Львівтеплоенерго» просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені проведенням планових профілактичних ремонтних робіт.

Нагадаємо, за інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», згідно з законодавством, опалювальний сезон закінчується, коли протягом трьох діб середньодобова температура становить більше 8 градусів тепла. Станом на сьогодні теплоносій до будинків подається мінімально допустимої температури. Однак, мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках: відкрити або закрити подачу теплоносія на будинковому вводі, а саме:

  • при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +6… +80С – повністю перекривається подача теплоносія на будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку);
  • при зниженні температури зовнішнього повітря вище +6… +80С подача теплоносія відновлюється.

Таке місцеве регулювання споживання теплової енергії повинна виконувати відповідальна особа призначена мешканцями будинку. Найкраще, коли ця особа живе в даному будинку.

Часткове прикриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) не допускається!

Регулювання подачі теплоносія мешканцями будинку дає можливість їм не залежати від регулювання подачі тепла теплопостачальною організацією та економити кошти.

«Сьогодні 97% усіх наших споживачів житлового фонду, який обслуговує «Львівтеплоенерго», мають загально будинкові лічильники. Отож, вони самі можуть регулювати подачу тепла в будинок: встановлювати комфортну для них температуру та економити кошти», – наголошують у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Loading...