Новини » Економіка 1 квітня, 2019, 17:27
З 1 квітня низка державних шахт відключені від енергопостачання за борги

Низка державних вугледобувних підприємств з 1 квітня відключені від енергопостачання.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Національної профспілки гірників України Михайло Волинець.

За його інформацією, відключені шахти держпідприємств «Волиньвугілля» у Волинській області, «Лисичанськвугілля», «Первомайськвугілля» і «Мірноградуголь» в Луганській області, а також шахти «Капітальна» та «Центральна».

Підприємства працюють в обмеженому режимі, е/е поставляється для систем по відкачуванню води і систем провітрювання, додав Волинець.

«На даний час видобуток вугілля припинено, копальні працюють в обмеженому режимі: не знеструмлено лише водовідлив та системи провітрювання», – написав Волинець.

«Водночас не приступають до роботи гірники ВП «Шахта «Родинська» ДП «Мирноградвугілля». Вони вимагають погашення заборгованості із заробітної плати за січень і лютий нинішнього року. Згадана копальня підлягає реструктуризації, а тому виплата зарплатні передбачена відповідною статтею державного бюджету.

На шахтах ДП «Волиньвугілля» також відсутнє електропостачання. Як повідомляють шахтарі підприємства, генеральний директор навіть не заключив договір на постачання електроенергії»,- дода він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 01:53 :33