Новини » Львів 1 квітня, 2019, 15:21
У Дрогобичі в медичних закладах облаштували wi-fi зони

У м.Дрогобич в медичних закладах тестують wi-fi зони. Крім того, фахівці подбали, щоб перед входом у мережу wi-fi користувач отримав інформацію про нововведення в медицині, наявність безкоштовних ліків та іншу цікаву інформацію.

Про це повідомив начальник відділу ІТ та аналізу виконавчого комітету міської ради Станіслав Гайдер.

Безкоштовні wi-fi зони встановили як у стаціонарних закладах охорони здоров’я, так і у поліклінічних відділеннях, зокрема, у КНП «Дрогобицька міська лікарня №1», вул. А. Шептицького, 9; КНП «Дрогобицька міська лікарня №3», вул. Трускавецька, 67; КНП «Дрогобицька міська лікарня №5», вул. Б.Козловського; КНП «Дрогобицький міський пологовий будинок», вул. А. Шептицького, 7; КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня», вул. А. Шептицького, 11; КНП «Дрогобицька міська поліклініка», вул. Січ. Стрільців, 22», зокрема, у сімейних відділеннях на вул. Пилипа Орлика, 9 та вул. А. Шептицького, 7; КНП «Дрогобицька міська лікарня. Бальнеологія», вул. І. Франка, 16; КНП «Дрогобицька міська стоматологічна поліклініка», вул. Січ. Стрільців, 11.

Облаштування цi-fi зон у закладах охорони здоров’я Дрогобича, за словами Станіслава Гайдера, реалізується за підтримки USAID – незалежного агентства федерального уряду США та є для міста абсолютно безкоштовним.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 12:15 :56