Російський опозиціонер оцінив шанси Зеленського

ZIK

Цінності Володимира Зеленського є очевидними, проте питання полягає в тому, що він не знає, як реально втілюватиме їх на практиці.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив депутат Державної Думи Росії у 2007-2016 роках Ілля Пономарьов.

Ілля Пономарьов, коментуючи попередні результати підрахунку електронних протоколів, зауважив, що не погоджується із тезою, що погляди Володимира Зеленського, який лідирує серед решти кандидатів на президентський пост, не є відомими.

«Його погляди ми знаємо краще, аніж будь-кого іншого, оскільки він – один з авторів сценаріїв до своїх фільмів, які він робив, коли і не думав бути президентом. На відміну від Юлії Володимирівни, яка дивиться на соціологічні опитування і вибудовує свою публічну риторику, виходячи із соціології. Тобто ми не знаємо, які її справжні погляди», – зазначив Ілля Пономарьов.

Екс-депутат Держдуми зауважив, що цінності Зеленського очевидні, проте питання у тому, що він не знає, яким чином він ці цінності реально буде втілювати на практиці.

«Він хотів би багато що зробити, але питання  як? А це вже питання людей, команди, питання досвіду, питання домовленостей, коаліції, багато чого іншого, з чого складається політика, і що він, безумовно, на цей момент не знає. Але я вважаю, що на цей момент шанси у кандидатів на перемогу приблизно однакові», – вважає Ілля Пономарьов.

Він зауважив, що в чинного Президента велика кількість ресурсу – інтелектуального, організаційного, адміністративного, фінансового.

«І велика кількість представників, скажімо так, олігархату не буде рада перемозі Зеленського і будуть, від протилежного, підтримувати чинного Президента», – вважає Ілля Пономарьов.

Він зазначив, що попереду – цікаві три тижні, і як вони завершаться – неочевидно.

Ілля Пономарьов додав, що під час першого туру його здивував результат Ігоря Смешка, якого він назвав «другим Гриценком, але новим». Підтримка Смешка, на його думку, підтверджує «фактор Зеленського», тобто виборці шукали нові обличчя.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори.

Станом на 18.00 1 квітня ЦВК опрацювала 88.91 % протоколів в електронному вигляді на виборах Президента України. Відповідно до оприлюднених результатів, лідирує Володимир Зеленський, за нього свої голоси віддали 30,26% виборців. За Петра Порошенка проголосували 16,01% виборців, за Юлію Тимошенко – 13,35%. Юрія Бойка підтримали 11,53% виборців, Анатолія Гриценка – 7,01%, Ігоря Смешка – 5,58%, Олега Ляшка – 5,42%.

Як заявили у Місії спостерігачів ПА ОБСЄ на виборах в Україні, перший тур виборів Президента України був конкурентним, і громадяни мали можливість вільного волевиявлення. У Громадянській мережі «Опора» зазначили, що кількість порушень на виборах була меншою, ніж під час виборів у 2014-му.

Loading...