Результати першого туру виборів: Спалю материнську хату, бо війт мені не догодив

Доморощений олігархат показав справжню антиукраїнську суть: з’явився перед багатомільйонною публікою з гримасою клоуна. Хіба не так варто оцінити підсумки першого туру президентських перегонів? Кажуть, що виборці продемонстрували свою незгоду з внутрішньою політикою керівника держави. Отож, виходить, що голосували не «за», а «проти».

Знаходяться адвокати: нічого, мовляв, страшного, у нас не Московія, де майбутнього президента знають ще до виборів на широких просторах претензійного уламку «імперії зла і брехні». Можна було б погодитись, але в Україні панує демократія на виборчих дільницях, а в окопах на Донбасі від ворожої кулі гинуть захисники держави. Чи справді в якомусь галицькому селі згорьована мати вже так переконана, що її син повернеться додому, бо клоун з цинічною міною на писку огоголосить воякам: «Война окончена! Отсегодня будем с русскими снова жить как братья!»? Як колись білоруський «бацька» клоун на посаді Президента викопає прикордонний стовп – і українці зможуть мандрувати по широких ерефівських просторах, точніше: їх возитимуть на вічне поселення за Урал, щоб пиляли ліс чи працювали в копальнях, на що «братня» Росія не має достатньо робочої сили. А ще глузувальник проголосить про приєднання України до ерефівсько-ербівського «Союзного государства», бо вже тепер воно зрушить з мертвого пункту.

Картина цілком реальна! Галичани поважного віку ще не забули, як їх разом з батьками відривали від різдвяної вечері й везли на збірні пункти, а звідти – вже в телячих вагонах до Хабаровського краю, де вони жили на становищі майже рабів у Давньому Римі з імперським тавром «бандеровцы». Їхні діти вже не знали рідної мови, а зв’язок з рідним краєм обірвався назавше.

Хіба думали про такі ймовірні наслідки ті виборці, які ставили «плюс» напроти прізвища коміка. Гадаю, вони навіть не допускали, що стали жертвою «гібридної війни», яку вже четверте століття веде Московія проти нашого народу. Наслідків «пропащого часу», як назвав М. Драгоманов московську неволю для України, не передбачав Богдан Хмельницький. Великий гетьман не послухав митрополита Сильвестра Косева, полковника Івана Богуна, інших соратників, що відмовилися присягати на Переяславській козацькій раді, потім каявся, але було запізно. Його помилку в минулому столітті повторив Микола Скрипник, який у рік Великого Голодо-мору наклав на себе руки.

Давно було – забулося. До наших днів найближча спроба Януковича по-міняти європейський вибір України на дружбу з Московією. Хто виступив проти донбасівського зека? Патріотичне студентство! Чому ж тепер молодь хоче бачити у кріслі Президента держави клоуна з такими самими поглядами? Пропагандисти путінської «гібридної війни» навіяли їм, що Україні треба іншого керівника. Чи не асоціюється з поведінкою сина, який після сварки з війтом вирішив помститися – спалив материнську хату, а рідну матір завів до чужої стайні. Отак незадоволені очільником держави хочуть спалити рідну державу, за відродження якої упродовж цілих століть віддавали своє життя мільйони українців.

Чому така «помста»? Хіба наші громадяни не подумали, що вони опинилися в путінській «п’ятій колоні»? Жодного перебору! Хто не пам’ятає, як хазяїн Кремля заявив перед цілим світом, що він підтримає кожного вибраного Президента України, за винятком чинного. Втручання у внутрішні справи суверенної держави? Безумовно, але Путін діє за своїм прислів’ям: йому закон не писаний! Чому ж ми, українці, ліземо в московський капкан? Чи не доцільно діяти інакше? Задумаймось, наш народ не має жовної впливової політичної організації, якою був колись Народний Рух України. Хто про нього тепер чує? Чому його самовпевнений керівник опинився серед аутсайдерів? Мабуть, з цього треба починати, об’єднуючись у впливову політичну патріотичну силу, щоб перезаснувати державу, спираючись на засади Декларації про державний суверенітет України з корективами, внесеними часом після проголошення Незалежності.

Читайте більше новин на тему: вибори ПрезидентаРедакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...