Aнонси

усі анонси

«Захищаємо Україну зі зброєю, захистимо її і політично»: як голосували у зоні ООС

Тарас Грень
Тарас Грень
«Захищаємо Україну зі зброєю, захистимо її і політично»: як голосували у зоні ООС
Фото: Тарас Грень

Уперше 100 % військовослужбовців ООС мали право прийти на вибори Президента України. Ні постійна бойова готовність, ні служба в безпосередній близькості від лінії розмежування не стала на заваді для проведення голосування.

От, наприклад, спеціальна виборча дільниця під номером 000001 розташована всього за кілька кілометрів від ворожих позицій. Першими сюди прийшли проголосувати військовослужбовці, які заступатимуть в наряд та добове чергування. Згодом з передових позицій «вахтовим методом» почали привозити особовий склад. Для посилення безпеки проведення виборів командування бригади вжила низку прихованих, але дієвих заходів. Таким чином кожен солдат, сержант та офіцер отримали право здійснити своє волевиявлення. Багато було зроблено і стосовно організації роботи дільниць.

«Ми пройшли спеціальне навчання, – розповів голова однієї з дільничних комісій Євген. – Маємо необхідне обладнання, підготували нашу дільницю відповідно до всіх вимог чинного законодавства».

Військові подбали за все і за такі дрібнички, як запасні ручки до кабінок голосування. Так і за важливіші – додаткові бюлетені на випадок, якщо хтось випадково зіпсує свій.

«Ми проводимо абсолютно чесні вибори, – наголосив голова однієї з дільничних комісій Іван. – Нікому з військовослужбовців не розповідалось, за кого вони мають голосувати, так само і не проводилось заборонених агітацій під час президентських перегонів. Усі ми вважаємо, що кожна людина має право вільно вирішувати долю держави.

Потрібно зазначити, що подібні вибори в районі проведення ООС відбуваються вперше. І це зіграло важливу роль в підтриманні бойового духу та настрою воїнів, що захищають передові рубежі нашої Батьківщини.

«Зараз, на лінії розмежування знаходяться кращі з кращих представників нашої держави, – каже військовослужбовець Збройних сил України Віталій. – І кому, як не їм вирішувати долю держави. Адже тут захищаємо Україну зі зброєю в руках, то захистимо її і політично».

На всіх спеціальних виборчих дільницях зафіксована висока явка виборців.

Звичайно, не обійшлось і без провокацій. Так протягом минулої ночі, російсько-терористичні війська обстрілювали наші позиції поблизу селище Кримське і заспокоїлись лише тоді, коли отримали адекватну відповідь наших військ. Також ввечері перед виборами з застосуванням важкої артилерії було обстріляне населений пункт Золоте-4, де були спалені будинки простих українців. А в сам день виборів ворог розпочав широкомасштабну радіогру по всій лінії зіткнення, імітуючи підготовку до наступу.

 

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

програми телеканалу ZIK

Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK
Джокер, скандали, розслідування. Бюджет 2020 - як з цим житимуть українці? Ринок землі | Народ проти на ZIK Народ проти
Арешт Порошенка. Підозра Ляшкові. Зв'язки можновладців з іноземцями | Деталі дня | 18.11.19
Арешт Порошенка. Підозра Ляшкові. Зв'язки можновладців з іноземцями | Деталі дня | 18.11.19 Деталі дня
Анна Скороход | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 18.11.19
Анна Скороход | HARD з Влащенко на телеканалі ZIK | 18.11.19 HARD з Влащенко
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19 Треба поговорити
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі
Марина Ставнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Сергій Коротких, Мамука Мамулашвілі та Надія Савченко  у програмі
Сергій Коротких, Мамука Мамулашвілі та Надія Савченко у програмі "Кожен з нас президент" | 18.11.19 Кожен з нас президент