Новини » Суспільство 31 березня, 2019, 15:03
Вчені створили спеціальний спирт, від якого неможливо отримати похмілля

Команда вчених під керівництвом професора Девіда Натта створила синтетичний спирт Alcarelle, який дозволяє сп’яніти без негативних наслідків. Тепер Натт планує вивести речовину на ринок у найближчі п’ять років.

Про це повідомляє Platforma.

Науковці розпочали роботу над формулою Alcarelle ще 1983 року. Як психіатр, ідеолог проекту Девід Натт часто стикався з людьми, яким алкоголь зруйнував життя. Після таких історій професор вирішив розпочати свої дослідження.

«Алкоголь вбиває більше людей, ніж малярія, менінгіт, туберкульоз та гарячка денге разом взяті», – впевнений Натт. Він заявляє навіть, що алкоголь небезпечніший, ніж крек. Тоді як синтетичний алкоголь, на думку дослідника, дозволяє розслабитися та соціалізуватися, але без похмілля, проблем зі здоров’ям та ризиком занапастити своє життя.

Скоріш за все, Alcarelle регулюватиметься на ринку як харчова добавка чи інгредієнт. Зараз він проходить тестування на безпеку. Окрім того, вчені планують покращити смак синтетичного спирту.

За словами розробників, вони не планують створювати власну компанію з виробництва безпохмільних напоїв, а будуть постачати активні інгредієнти тим, що уже існують.

Читайте також: Вчені назвали смертельне поєднання напоїв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 22:50 :28