Новини » Політика 31 березня, 2019, 14:47
У день виборів в Інтернеті продовжують транслювати рекламу кандидатів, – рух «Чесно»

Рух «Чесно» зафіксував низку випадків агітації за чи проти кандидатів у президенти у день виборів.

Загалом рух «Чесно» сьогодні зафіксував 18 рекламних відеороликів від сторінки «Прес-центр Бойко». Сама сторінка була створена на початку лютого, та присвячена виключно висвітленню діяльності кандидата в президенти Юрія Бойка.

Також, в день виборів зі сторінки «Анжелика А» рекламується відео пісні вуличного музиканта, очевидно, проти кандидата Порошенка. На цей канал в Youtube це відео було завантажено понад два роки тому.

Ще одне рекламне відео в Youtube містить ознаки реклами на користь кандидата Володимира Зеленського. Це відео рекламується зі сторінки Альберта Точиловського. На своїй сторінці автор відео коментує найрізноманітніші питання – від сурогатного материнства і утеплення будинків до євроблях, спорту та виборів.

Крім цього, в день виборів ЧЕСНО зафіксував рекламу на користь Олега Ляшка зі сторінки Tut News у соцмережі Facebook. Допис почали рекламувати ще вчора, тобто з дня тиші. За його поширення заплатили щонайменше 100 доларів. Загалом на рекламні дописи на користь Ляшка з цієї сторінки від 25 березня витратили щонайменше дві тисячі доларів. Cторінка Tut News поширює передовсім матеріали інших популярних новинних сайтів країни і час до часу публікує компліментарні дописи (часто рекламні) на користь Олега Ляшка.

Також, рух «Чесно» в день виборів зафіксував рекламу проти кандидата Анатолія Гриценка. На рекламі в Google стоїть сайт grytsenko.net, який поширює компромат на Гриценка, зокрема щодо ніби то розпродажу зброї, розкрадання земель та його причетності до корупції.

Також, в YouTube рекламують новину «Прямого каналу» про те, що Володимир Зеленський відмовився від ефіру на одному з українських каналів.

Нагадаємо, що згідно із законодавством, агітація у переддень виборів та під час виборів заборонена. Та схоже, не всі учасники виборчого процесу дотримуються закону. Зокрема, як раніше повідомляв ЧЕСНО ще тиждень тому зовнішню рекламу Юлії Тимошенко та Петра Порошенка замінили на стилізовану під їхню ж кампанію рекламу «Змінюй» та «Думай», яка не містить вихідних даних. Ця реклама була розміщена і в день тиші, й продовжує висіти і в день голосування. Схожа реклама є і в стилі кампанії Володимира Зеленського.

Нагадаємо, рух «Чесно» оцінив вартість реклами кандидатів напередодні виборчої кампанії.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 16:30 :55