Новини » Політика 31 березня, 2019, 17:23
Силовики РФ на кордоні з Кримом чинять перешкоди бажаючим проголосувати в Україні, – ДПС

Представники силових структур Російської Федерації проводять опитування громадян з метою з’ясування мети перетину ними адміністративного кордону з тимчасово окупованим РФ Кримом у напрямку материкової частини України.

Про це розповів спікер Держприкордонслужби України Олег Слободян, інформує Інтерфакс-Україна.

«Стосовно адмінкордону з окупованим Кримом, то там також немає збільшення транспортного пасажиропотоку, але водночас від громадян, які перетинають адмінкордон на в’їзд на материкову Україну ми отримали інформацію про те, що представники країни-окупанта здійснюють опитування громадян, які прямують на материк, запитують у них про мету поїздки, чи пов’язано це з виборчим процесом», – розповів О.Слободян на брифінгу в неділю в Києві.

Він зазначив: «У нас немає інформації, чи повернули вони когось із тих, хто заявив, що вони перетинають адмінкордон для того, щоб проголосувати... але з високою ймовірністю можна припустити, що вони не дають людям, які відкрито про це заявляють, проїхати для голосування».

Також О.Слободян нагадав, що всі підрозділи Держприкордонслужби України працюють у штатному режимі, охорона кордону здійснюється посилено, загалом на охорону кордону вийшло понад 7 тисяч людей особового складу та 1,3 тис. посилення.

Розповідаючи про тенденції, він зазначив, що в зоні ООС на Донбасі також спостерігається зменшення транспортного пасажиропотоку приблизно у півтора – два рази порівняно з минулим тижнем.

Також, за його словами, забезпечено голосування прикордонників на острові Зміїний.

«Загалом ситуація спокійна», – підсумував речник Держприкордонслужби України.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 14:07 :08