Новини » Події 31 березня, 2019, 8:08 блоги
Командир групи інженерного забезпечення з передової: хто, якщо не я?
Тарас Грень
військовий журналіст
Командир групи інженерного забезпечення капітан ЗСУ Петро Яцишин. Фото: Міноборони України
Командир групи інженерного забезпечення капітан ЗСУ Петро Яцишин. Фото: Міноборони України

Його найстарший підлеглий щонайменше годиться йому у батьки. І таких тут кілька десятків. Проте дисципліна у підрозділі на найвищому рівні: повага до командира групи інженерного забезпечення капітана Петра Яцишина є справжньою. Попри свій молодий вік, Петро може зрозуміти кожного зі своїх бойових побратимів.

Робота військових інженерів на передовій позиції важка і багатогранна. Це не лише встановлення різноманітних загорож, допомога в організації оборонних споруд. Часто доводиться долати наслідки ворожих обстрілів: міни, снаряди, ракети… Одним словом вся та смерть, що прилетіла до нас від колишнього братерського народу з їхньою «палкою любов’ю». А ще є багато випадків диверсій…

«Найважче розміновувати саморобні вибухові пристрої, які час від часу трапляються в районі нашої відповідальності. Бо від них не знаєш, що очікувати», – розповідає Петро Яцишин.

На його рахунку вже понад п’ять тисяч(!) розмінувань. За сміливість та професіоналізм його нагородили орденом «Богдана Хмельницького» III ступеню. Бойовий гарт цей командир здобував у боях під Нижньою Кринкою, Дебальцевим, Вугледаром. Військові інженери йшли попереду всіх наших підрозділів – розміновували території та рятували мости від знищення російськими окупантами. А командир інженерів завжди йшов попереду свого підрозділу. Бо хто, якщо не він?

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 14:16 :26