Новини » Курйози 31 березня, 2019, 15:46
Бюлетені в холодильнику, болгарка та «побитий» поліцейський – курйози у день голосування
Фото з Facebook
Фото з Facebook

В Україні тривають вибори Президента. За півдня голосування вже сталося кілька курйозних епізодів, якими діляться спостерігачі.

Зокрема, Дивись.info зібрала цікаві й курйозні епізоди з різних куточків країни.

В одному із сіл Львівщини довелося болгаркою розрізати сейф з бюлетенями. Про це повідомив координатор кампанії спостереження Громадянської мережі «ОПОРА» Тарас Радь.

«На дільниці зранку не могли відкрити сейф, де зберігалися бюлетені. Довелося розрізати його «болгаркою». За 10 хвилин сейф відкрили», – розповів координатор.

Щоправда, причина такому курйозу – технічна, заїло механізм сейфу.

Курйозне порушення виборчого законодавства зафіксували спостерігачі КВУ в Скадовську на Херсонщині. Там, за словами спостерігачів КВУ, члени однієї з ДВК (№650463) самі визначили, які з кандидатів є технічними, а які потребують голосів виборців та відклали в сторону плакати технічних кандидатів та розвісили всіх інших.

Цікаво, що представники цих кандидатів в ДВК не заперечували проти такого рішення.

Доволі неординарні подробиці стали відомі щодо зіпсування бюлетенів на одній із дільниць Кам’янко-Бузького району на Львівщині. Ці подробиці повідомив координатор ОПОРИ Тарас Радь. Нагадаємо, напередодні голова однієї з дільничних виборчих комісій зіпсувала 180 виборчих бюлетенів, поставивши штамп «Вибув» навпроти прізвища одного з кандидатів на посаду президента України, оскільки вважала, що він «знявся з виборів».

Справа в тому, що для того, аби знайти штамп «Вибув» голова комісії звернулася до старости села, в якого штамп зберігався ще з минулих виборів.

Ще один курйоз стався у Херсонській області. За даними спостерігачів КВУ члени однієї з ДВК зіпсували бюлетені, поставивши навпроти одного з кандидатів штамп «вибув». Члени комісії зазначили, що побачили по телевізору заяву Олександра Мороза про зняття з виборів, а тому помилково проставили штамп «вибув» навпроти його прізвища. Печатку вибув комісія знайшла в документах ДВК, що працювала на попередніх виборах. Як результат – комісія не розпочала зранку свою роботу.

Напевно, найбільш неочікуваний курйозний випадок стався на Дніпропетровщині. На одній з виборчих дільниць бюлетені зберігають у холодильнику та великій каструлі. Про це у своєму Facebook, оприлюднивши відповідні фото, повідомив депутат Криворізької міської ради від партії УКРОП Микола Колесник. При цьому холодильник на каструлю члени ДВК опечатали.

А на Закарпатті в приміщенні однієї з дільниць на пеньку на відкритому місці поставлено сокиру.

На Одещині дружина поліцейського побила чоловіка і напарницю на виборчій дільниці. Історія оприлюднена на сторінці голови ГО «Варта1», Ігоря Зінкевича. У Балтському районі, на одній із дільниць сталася надзвичайна пригода. Дружина поліцейського, дізнавшись, що її чоловік несе службу з поліцейською, навідалась до приміщення дільниці, у результаті чого обоє поліцейських отримали різного роду травми.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 05:32 :36