Новини » Політика 30 березня, 2019, 2:50
Заступник міністра назвав ключову проблему внутрішньо переміщених осіб в Україні
ZIK
ZIK

Головна проблема людей з окупованих територій – це відсутність житла.

Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Заступник міністра повідомив, що МінТОТ на цей рік запланувало інфраструктурні проекти у фронтових та прифронтових областях.

«Був розроблений механізм на основі закордонних інвестицій, який передбачає фінансування інфраструктурних проектів у Луганській, Донецькій, Херсонській, Дніпровській і Харківській областях», – зазначив Юрій Гримчак.

Також він додав, що внутрішньо переміщені особи переважно виїздили до сусідніх прифронтових регіонів, але загалом розташовані по всій території України.

«Головна проблема людей з окупованих територій – це відсутність житла, що враховано і в інфраструктурних проектах. Також є проблеми з реєстрацією, із доступом до медичних послуг, у фронтових районах – проблеми із можливістю отримати пенсію», – визнав Юрій Гримчак.

Як повідомлялося, на Тернопільщині дві сім’ї вимушених переселенців зі Сходу, дві родини учасників АТО, а також педагогічний працівник, отримали сертифікати на проживання у нових квартирах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 19:02 :27