Зануритися у Синевир: 5 місць національного парку, які варто відвідати весною

Фото: facebook.com/NacionalnijPrirodnijParkSynevir

Після тривалої зими перше, що хочеш відчути, – весну. Із нагоди приходу теплої весняної пори національний природний парк Синевир склав добірку найгарніших локацій, які варто відвідати кожному.

Про це повідомляє прес-служба національного природного парку Синевир у Facebook.

Первоцвіти першими радують зір, стомлений білосніжною одноманітністю зими. Лише весною, а саме: у другій половині березня ви можете побачити дивовижне цвітіння крокусів та підсніжників на теренах національного природного парку Синевир. Шафран Гейфеля в окремих місцях фіолетовим килимом вкриває великі площі землі. У селі Колочава місце масового цвітіння шафрану назвали «Долиною крокусів».

Озеро Синевир (Морське око) – одне із семи природних чудес України; весною топить свій острівок у темних водних хвилях. Озеро стає повноводним завдяки талим снігам, що стрімкими потоками спускаються з гір, площа озера збільшується на 1-3 га.Водоспад Білий Звір також навесні стає бурхливим і несеться вниз до річки Тереблі з великою швидкістю та гуркотом. Холодна вода падає зі скелястого схилу гори, а з-поміж смерек і буків, переливаючись по камінню, перетворюється в біле шумовиння, створюючи неперевершену красу.

Бурі ведмеді у Реабілітаційному центрі НПП «Синевир» прокидаються з першими весняними промінцями. Після довгого відпочинку вони активно шукають їжу, згуртовуючись біля місць годівлі. Життя у вольєрі активізується, а туристи із задоволенням спостерігають вибрики клишоногих.

Весняний ліс – особливо ошатний і світлий. А яке задоволення і користь від прогулянок поміж деревами з молодими листочками. Повітря насичене киснем, все оживає, співає, наповнює енергією, здоров’ям… Разом із природою прокидається і жага до життя.

Loading...