Новини » Світ 30 березня, 2019, 6:15
Російську шпигунку Бутіну можуть депортувати з США
Російську шпигунку Бутіну можуть депортувати з США
Російську шпигунку Бутіну можуть депортувати з США

У Мін’юсті США направили запит до федерального суду про депортацію росіянки Марії Бутіної після винесення їй вироку і виходу на свободу.

Про це повідомила The Washington Post з посиланням на надійшли в суд документи, пише Сьогодні.

Запит підтримала і сторона захисту, причому Бутіна погодилася на те, що після депортації їй протягом десяти років буде заборонено повертатися в США. Ця ініціатива не дає уявлення про те, коли саме відбудеться депортація, так як це залежить від того, який вирок їй винесуть.

«Винесення вироку – прерогатива судді. Але ми намагаємося зробити так, щоб все було готово для її швидкого повернення додому після того, як вона відбуде те чи інше покарання», – сказав адвокат росіянки Роберт Дрісколл.

В опублікованих у відкритому доступі матеріалах з питання про депортацію Бутіної, відзначається, що за вчинені нею злочини як і раніше загрожує до п’яти років позбавлення волі і / або штраф в $ 250 тис. При цьому, як повідомлялося, вона співпрацювала зі слідством і тому може розраховувати на м’який вирок. Є ймовірність, що її засудять максимум до шести місяців в’язниці. Це дозволить Бутіній відразу вийти на свободу, так як вона вже провела під вартою більше півроку. В такому випадку депортацію можна буде провести відразу після винесення вироку.

Дрісколл раніше повідомляв, що буде просити суддю засудити Бутіну до тюремного терміну, що не перевищує той час, який вона вже провела під вартою.

Після затримання Мін’юст США звинуватив в шпигунстві громадянку Росії. Марії Бутіній були висунуті звинувачення у зв’язку з підозрами в шпигунстві і веденні діяльності в якості агента Російської Федерації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 08:41 :40