Новини » Політика 30 березня, 2019, 3:40
Олексій Мочанов: У другому турі доведеться обирати менше зло
ZIK
ZIK

У неділю всі ми повинні зробити одну справу – проголосувати таким чином, як ми б хотіли, щоб ця війна закінчилася. А от у другому турі нам доведеться обирати менше зло.

На цьому в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK наголосив український автогонщик, волонтер і журналіст Олексій Мочанов.

Він закликав усіх небайдужих українців прийти на вибори президента і проголосувати задля кращого майбутнього.

«Колись Расмуссен сказав, що коли Росія перестане воювати, припиниться війна. Але якщо Україна перестане воювати, то закінчиться Україна. І я із ним повністю погоджуюся. Але тут все суспільство, всі громадяни країни, які вважають Україну тим місцем, де вони себе у майбутньому бачать, повинні зрозуміти, що в цій війні ми так чи інакше повинні брати участь. Хто як може. Але у неділю ми всі повинні зробити одну справу – проголосувати таким чином, як ми б хотіли, щоб це все закінчилося», – зазначив Олексій Мочанов.

Зробити правильний вибір закликав українців і блогер Макс Бужанський. Він наголосив, що вільна людина якраз тим і відрізняється від раба, що вона має можливість обирати.

«Я хочу, щоб люди прийшли на вибори і тим самим довели, що їм не можна брехати, їх не можна залякувати і ними не можна маніпулювати. Я хочу, щоб українці довели всім, але перш за все собі, що вони не населення, а громадяни. Тому голосування – це дуже важливо. прийдіть у неділю на вибори і зробіть свій щирий вибір. Нікого не лякаючись», – наголосив Макс Бужанський.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в день виборів Президента України, 31 березня, біля кожної дільниці чергуватимуть два співробітники поліції і рятувальник.

Як написав голова МВС у Facebook, у цілому безпеку забезпечуватимуть 135,4 тис. співробітників МВС, безпосередньо правопорядок на виборчих дільницях – 78 тис. поліцейських і рятувальників.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 12:35 :49