Новини » Політика

Гримчак: Будь-яка реформа на початку є малоефективною

ZIK

Будь-яка реформа призводить до того, що спочатку відбувається спад ефективності в галузі, а результати стають помітними тільки згодом.

Таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Урядовець пояснив, із яких коштів були виділені нерегулярні виплати як доплата до пенсій.

«Усе, що відбувається за рахунок бюджету, відбувається за приписом, який прийнятий згідно з тими нормативними актами пенсійної реформи, яка була проголосована у 2017 році. До того ж, там є прописані терміни, в які мають відбутися підвищення пенсій», – пояснив Юрій Гримчак.

Також заступник міністра додав щодо податкової реформи, зазначивши, що податковий тиск частково був зменшений, зокрема ЄСВ – вдвічі.

«Розрахунок був на те, що заходи по зменшенню ЄСВ дозволять вивести бізнес «із тіні» та побороти заробітні плати «в конвертах». Але, на жаль, цього не відбулося, тому потрібно шукати інші шляхи.

Але ті заходи, які були направлені проти системної корупції, в середньому сьогодні дають близько 6-ти мільярдів доларів щороку. Тому будь-яка реформа призводить до того, що спочатку відбувається зменшення ефективності в галузі, а результати стають помітними тільки згодом», – пояснив Юрій Гримчак.

Як повідомлялося, уряд спростив ведення будівельного бізнесу.

Loading...