Новини » Політика 29 березня, 2019, 9:03
ZIK проведе 8-годинний телемарафон «ДЕНЬ ВИБОРІВ 2019»
<nbsp;>

У неділю, 31 березня, разом з усією країною телеканал ZIK стежитиме за перебігом президентських виборів.

У день виборів Президента України, у неділю, 31 березня, телеканал ZIK працюватиме в посиленому режимі.

Виборчий телемарафон стартує о 19:00 і триватиме до 03:00 ранку. Ведучі марафону – Павло Кругляковський, Лейла Мамедова, Богдан Машай і Вікторія Попович. Паралельно основні події перебігу голосування для глядачів висвітлюватиме новинна студія «Перші про головне», яка цього дня розпочне мовлення з 10:00.

Протягом телемарафону в студії ZIKу працюватиме одразу два майданчики. На одному виступатимуть запрошені гості, інший – висвітлюватиме дані екзитполів.

«Наші глядачі отримають усю оперативну інформацію та фахові коментарі в день голосування. Той, хто стежитиме за виборами президента разом з нами, точно не пропустить нічого важливого», – розповідає шеф-редактор інформаційно-аналітичного департаменту телеканалу ZIK Вікторія Майданик.

Окрім цього, під час ефіру прямі ввімкнення журналісти ZIKу робитимуть з прифронтових регіонів та штабів кандидатів. Триматимуть руку на пульсі президентських виборів ZIKівці й на великих виборчих точках – в Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові.

Нагадаємо, в середині березня на ZIKу стартував новий телевізійний сезон, в якому глядачі побачать прем’єрний проект кримінальних розслідувань «Логіка злочину», а також просвітницький проект у форматі лекторію, що охоплюватиме безліч цікавих тем – від медицини до hi-tech.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 05:07 :10