Новини » Політика 26 Читать эту новость на русском

Єльченко: Росія у Криму дискредитує міжнародну боротьбу з тероризмом

Звинувачення у терористичній діяльності та репресії, вчинені російською окупаційною владою в Криму проти кримськотатарського населення, є нічим іншим, як дискредитацією Москвою міжнародних зусиль щодо боротьби з тероризмом.

Про це заявив у четвер Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко під час виступу на відкритих дебатах Ради Безпеки Організації, повідомляє Укрінформ.

«Росія, як держава-агресор, дискредитує міжнародні зусилля щодо боротьби із тероризмом через фабрикацію в окупованому Криму фейкових звинувачень у терористичній діяльності та винесення незаконних судових рішень стосовно невинних людей», – заявив дипломат на дебатах Радбезу, присвячених боротьбі з фінансуванням тероризму.

У цьому зв’язку Єльченко нагадав, що лише напередодні, в день п’ятої річниці ухвалення резолюції ГА ООН щодо територіальної цілісності України, російська окупаційна влада знову вдалася до переслідування кримських татар, звинувативши їх у терористичній діяльності.

«Враховуючи те, що ісламський екстремізм ніколи не був частиною історії Кримського півострова до російської окупації, а також ту кількість разів, з якою окупаційна влада висуває ці звинувачення для виправдання обшуків і затримань кримських татар, виникають ґрунтовні підстави вважати це приводом для дискримінації», – наголосив Єльченко.

Таким чином, подібні дії Російської Федерації «є грубим порушенням Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації «, підкреслив Постійний представник України при ООН.

Loading...
Loading...
Loading...