Новини » Економіка 29 березня, 2019, 11:37
Українські водії відтепер можуть пред’являти автоцивілку в електронному вигляді
Фото: autonews.autoua.net
Фото: autonews.autoua.net

Кабмін дозволив водіям підтверджувати наявність договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (автоцивілки) паперовою або електронною копією договору.

Про це йдеться на Урядовому порталі в оприлюдненій постанові Кабміну №258 «Про внесення зміни до пункту 2.1 Правил дорожнього руху» від 27 березня 2019 року.

«Уряд вніс зміни до Правил дорожнього руху. Рішення уточнює перелік документів, які підтверджують наявність страхового захисту у власників наземних транспортних засобів, та впроваджує можливість для власників підтвердити наявність внутрішнього електронного договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів відомостями в єдиній централізованій базі даних, оператором якої є Моторне (транспортне) страхове бюро України», – йдеться у повідомленні.

Постанову було прийнято для забезпечення контролю за наявністю договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів відповідними підрозділами Національної поліції України. Зокрема, у разі запиту підрозділами Національної поліції України, наявність договору можна підтверджувати самостійно роздрукованою на папері копією договору або з екрана гаджета.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 08:25 :58